Basile Rooms

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Versneld in- en uitchecken
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Dit comfortabele Basile Rooms Palermo hotel is gelegen op circa 850 meter afstand van La Cuba en op 15-minuten loopafstand van het Geologisch Museum "G.G. Gemmellaro". Dit pension verleent wifi in openbare gebieden.

Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers. Deze units bieden uitzicht op de stad.

Er is een zonnedek en een zonneterras voor uw vrije tijd.

U kunt een gastronomische ervaring krijgen bij Le Grotte Del Kemonia dat de Italiaanse keuken aanbiedt op ongeveer 1 km van dit hotel in Palermo.

Het hotel ligt binnen 6 minuten loopafstand van het Parco d'Orléans, binnen een paar straten van Het centraal van Palermo treinstation. Basile Rooms Palermo is ook op circa 750 meter afstand van het Palazzo dei Normanni gesitueerd. Het Castello della Zisa bevindt zich in de buurt van de accommodatie. De Indipendenza - Pisani bushalte is binnen 10 minuten wandelen ervan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Basile Rooms Palermo
Central Rooms 128L
Mobiele prijsaanbieding

Central Rooms 128L

8.0
Heel goed 366 beoordelingen
261 m van de accommodatie
USD 37 USD 33
per nacht
Central Room 128L
Mobiele prijsaanbieding

Central Room 128L

8.5
Fantastisch 393 beoordelingen
284 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Room In Guest Room - The Rooms Of Aurora Palermo Center N003
Mobiele prijsaanbieding

Room In Guest Room - The Rooms Of Aurora Palermo Center N003

320 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    33 km

    Treinstations

    Het centraal station van Palermo
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Kleedkamer

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Zonneterras
    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer19082053C213039,IT082053C2TNNJHUBF
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Hoe ver is het stadscentrum van Basile Rooms hotel?
      Het stadscentrum van Palermo kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen vanaf Basile Rooms hotel.
    • Is internet in Basile Rooms hotel gratis?
      Basile Rooms hotel biedt wifi in openbare gebieden gratis aan.
    • 🔤
      Welke vreemde talen worden door het personeel van Basile Rooms hotel gesproken?
      Het personeel van Basile Rooms hotel kan u helpen in Spaans en Italiaans.
    • Is er een werkruimte in de kamers van dit hotel in Palermo?
      Sommige kamers van dit hotel in Palermo hebben een werkruimte.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    33 km

    Treinstations

    Het centraal station van Palermo
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Basile Rooms Palermo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten